Instagram

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Android için popüler fotoğraf paylaşma uygulaması

InstagramInstagram popüler fotoğraf paylaşma sitelerinden biridir ve burada insanlar hayatlarından kareleri ve gün içinde yaptıkları şeyleri fotoğraflayıp paylaşmaktadır. sadece paylaşmakla kalmayıp birbirlerinin fotoğraflarına yorumda yapabilirler. instagram ücretsiz bir uygulamadır ve akıllı telefonu olan herkes Instagram’a kaydolabilir.

Instagram’a bilgisayardan bağlanılmıyor sadece akıllı cihazlar üzerinden bağlanılabiliniyor. yanlız akıllı bir cihazdan Instagram’a üye olursanız, üye olduktan sonra telefon ile girmenize gerek yoktur, bilgisayardan bağlanabilirsiniz. sadece üye olma aşaması telefonla gerçekleşiyor o kadar. programın içeriginde bulunan efektler ile resimlerini çok şık hale getirebilirsiniz. siyah beyaz veya retrica programında olan renkler gibi değişik efektler ile resimlerinizi süsleyebilirsiniz. aile fotoğrafları, arkadaşlarınızla çekildiğiniz fotoğraflar, yemek fotoğrafları veya akşam fotoğrafları gibi farklı karelerdeki resimlerinizi bu programla daha güzel hale getirip, Instagram’daki arkadaş listenizdeki herkesle paylaşabilirsiniz.

Instagram’da sadece normal kişiler yok, dünyaca ünlü popstarlar ve film oyuncuları, dizi oyuncularıda var! onları takip edebilirsiniz ve en son haberlerden haberdar olabilirsiniz eger magazini seviyorsanız. zaten artık bütün ünlü markaların ve daha aklınıza gelen herşeyin bir instagram hesabı bulunuyor.

türkiye genelinde çok kişi kullanmasada avrupa’da çok yaygın olan bir uygulamadır Instagram. kurucuları Kevin Systrom ve Mike Krieger. sizde bu topluluğa katılarak hayatınızın önemli anlarını çekip, kendi Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz.

instagram özellikler:

tamamen ücretsiz fotoğraf filtrelerini kullanabilirsiniz bunlar; XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977.

Facebook, Twitter gibi sosyal mecralardan fotoğraf paylaşabilme ve Instagrama bu sosyal sitelerden giriş yapabilme.

istediğiniz kadar sınırsız hesabınıza resim yükleyebilme.

takip ettiğiniz kişilerin resimlerine yorum bırakma ve begenme gibi işlevsel özellikler. artık instagram daha eğlenceli hale geldi bu özellikler ile.

Instagramdaki yenilikler ise;

Instagram artık şuan için 10 tane fotoğraf düzenleme aracına sahiptir. yani bu araçları dilediginiz gibi kullanmakta özgürsünüz!

Instagram ekran görüntüsü

Instagram İndirInstagram İndirInstagram İndirInstagram İndirInstagram İndirInstagram İndir

Instagram indirmeye ve cihazınıza yüklemeye başlayın şimdi!

Instagram Uygulaması Hakkında

Lisans veya Fiyat: Ücretsiz
Dosya Boyutu: Cihaza göre değişiyor ama tahminen 16 MB
Gerekli olan sürüm: Cihaza göre değişiyor
Geliştirici / Yayımcı: Instagram
Uygulamanın Kategorisi: Sosyal Medya

Android için Instagram İndir

S10 , Note 9 , S9 , Note 8 , S7 , S7 Edge , A9 , A8 , Plus , M20 , C9 , Pro , Note 5 , A6 , Note 4 , J8 , J7 , C7 , S6 , A8 , C8 , J6 , A7 , J4 için uygundur instagram.

Instagram” üzerine 3 düşünce

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Instagram