SpeakyChat

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Speakychat ufak boyutlu bir sohbet programıdır. Bilgisayarınıza programı kurduktan sonra sesli ve görüntülü sohbet yapılan sitelere erişim saglayabilirsiniz. Bunun için sesli sohbet hizmeti veren web sitelerine girmeniz gerekiyor. Çünkü eklenti sadece o tarz siteleri desteklemektedir. Ayrıca speakychat’in destekledigi sesli ve görüntülü sohbet hizmeti veren web sayfalarına pc ve mobil (android) üzerinden bağlanabilirsiniz.

Speakychat programı google chrome ve internet explorer tarayıcılarını destekler. Zaten speaky programının yeni sürümünde programı bilgisayara kurduktan sonra otomatik olarak masaüstünüze google chrome’u başlatabilmeniz için bir simge yer alacaktır. Eski sürümde bu yoktu ama speakychat geliştiricisi şuanda böyle birşeyide ekledi programa.

Program herkes için ücretsiz yayınlanıyor. Malesef speakychat programını gezginler , tamindir vb program indirme sitelerinde bulamazsınız. Ancak bizim sitemizden ücretsiz bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ya da speakychat eklentisinin çalıştıgı sitelerde programın kurulum dosyasını bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

SpeakyChat Yükle

Ayrıca speakychat güvenli bir program’dır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile indirip sisteminize yükleyebilirsiniz.

Eklentiyi (plugin) yükleyebileceginiz işletim sistemleri:
Windows XP
Windows 7
Windows Vista
Windows 8
Windows 10

Boyut:
28.3 MB

Windows için İndir
Android için İndir

Bir cevap yazın

Buradasiniz: SpeakyChat