Tango benzeri uygulamalar

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Tango benzeri uygulamalartango benzeri uygulamaları merak edenler ve farklı bir sesli, görüntülü mesajlaşma programı arayanlar için size ufak bir liste hazırladık! ama malesef sitemizden bu uygulamaları indirme seçeneginiz yok sadece tango için indirme seçenegimiz bulunmaktadır. bu uygulamaları program indirme sitelerinde bulabilirsiniz.

1-) whatsApp ( bu uygulamada tango gibidir ama bu biraz daha kullanım yönünden farklı gelebilir sizlere. aynı işlevleri görüyor bi yerde. )

2-) line ( line’de aynı şekilde android için ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması görevini görür. line’yide cihazınıza kurup kullanması kolaydır. )

3-) skype ( skype yazılımını bilmeyen yoktur herhalde, microsoft’un ürettiği ve geliştirdigi bir yazılım’dır. yine bu programı kullanmakta ücretsizdir, sadece kayıt olmanız gerekiyor kullanabilmek için. )

4-) viber ( viber ilede hd kalitesinde konuşmalar yapabilme imkanınız var. telefonunuzda bir arkadaşınızla sıradan bir görüşme yaparken duydugunuz ses viber ile daha kaliteli hale dönüşüyor. yani sesli konuşmanın kaliteli ismi bu programdır diyebiliriz. )

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Tango benzeri uygulamalar