Tango çalışmıyor

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Tango çalışmıyortango iPhone ve diğer mobil cihazlarda sorun olduğu zaman çalışmaz. çalışmamasının sebebi ise dns ayarlarından yada numara ayarlarından oluyor. neden çalışmadığının çözümünü anlatacağız. bizim söylediklerimizi yaptıktan sonra tango uygulamanız çalışmaz ise sorun hala devam ederse yanıt yazın, tango türkçe sitesi olarak sizlere yardımcı oluruz.

tango’nun çalışmaması ile ilgili sorunu çözmek için 1. yol:

wifi için dns kullanın eger kullanmıyorsanızda dns ayarlarınızı yapınız. internette güncel dns’ler mevcuttur, google üzerinden araştırarak çalışan bir dns bulabilirsiniz. Bu yöntemlede tango çalışır cihazda.

2. yol:

ayarlar sekmesinden; genel > uluslararası seçenegini seçin buradan bölge seçime giriş yaparak bölge doğru seçilmiş mi bunu kontrol edin. sonrasında boot reset atarak iPhone destekli tango uygulamasını kurunuz. ekranda numara kısmı +90 ise bunu değiştirin sonra kapatın tekrar +90 yaparak bu sorunu çözün.

Tango çalışmıyor” üzerine 2 düşünce

  1. Eylem

    Tango uygulamam yaklaşık 4 aydır çalışmıyor. Bildirimler gelmiyor. anlayacağınız ben herşeyi görebiliyorumda yalnız ben görünmüyor gibiyim:) yakındaki kişileri paylaşımları herşeyi görüyorum yalnız ben aktif görünmüyorum. söylediğiniz gibi DNS ayarlarınıda değiştirdim ama bir türlü görünür olmayı başaramadım 😀 ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Tango çalışmıyor