Tango hesap silme veya kapatma

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Tango hesap silme veya kapatmatango hesabınızı silmek ve devre dışı bırakmak istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okuyun ve uygulayın. sorunsuz bir şekilde kolayca tango hesabınızı kapatabilirsiniz.

öncelikle tango programında herhangi gibi bir hesap silme kısmı yoktur bu yüzden tango’nun resmi web adresinden hesabımızı silebilmek için onlara gerekli bilgileri göndermemiz gerek ve onlarda inceledikten sonra hesabımızı direkt kapatırlar.

tango hesabınızı silmek için buraya giriş yapın.

sıra sıra yapmanız gerekenler şöyle:

phone number: sizden burada tango uygulamasına kayıt olurken vermiş olduğunuz telefon numaranızı istiyor ve buraya numarayı yazarken alan kodunu girmeyi unutmayın.

first name ve lastname: bu bölüme isim ve soy isim giriniz.

email address: buraya ise tango’ya ilk kayıt olurken verdiğiniz email adresini yazın. lütfen doğru bir adres verin. yoksa sorun yaşarsınız, işlem başarı olmaz.

reason for deletion: burada bize diyor ki tango hesabınızı neden kapatıyorsunuz, sorunmu yaşadınız veya memnun kalmadınız mı bu uygulamadan diyor? sizde bu soruya işime yaramadı diyeceksiniz yani oradaki seçeneklerden Did Not Work’u seçeceksiniz.

additional reasons for deletion: bu bölümü boş bırakabilirsiniz, önemli değil çünkü. sonra bütün herşeyi eksiksiz yaptıysanız gönder deyin.

sonrasında ise karşınıza  YOUR ACCOUNT DELETION can take up to 72 hours to process. BUT FIRST, you must delete the Tango app and restart your device to finalize deletion! böyle bir yazı gelecektir. burada diyor ki hesabınızı 72 saat içerisinde kapatacağız, beklemede kalın diyor.

artık bundan sonra herşeyi yaptık şimdi bekleyecegiz hesabımızın silinmesi için, isterseniz telefonunuzdan şimdi tango uygulamasını silin.

hesabınız ile ilgili sorun yaşadığınız birşey olur ise bize bu durumu aşağıdaki bölümden yanıt yazarak bildirin, sorunu beraber çözelim.

Tango hesap silme veya kapatma” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Tango hesap silme veya kapatma