Tango İndir

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Android için görüntülü konuşma uygulaması

Tango indirAndroid cihazlar için görüntülü ve sesli sohbet yapabileceğiniz, devamlı iletişim halinde sevdiklerinizle kalabileceğiniz tango ile her yerde artık iletişim kurmak çok kolay. Tango ücretsizdir ve tango ile kendinize yeni arkadaşlar bulabilirsiniz, onlarla görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Arkadaşlarına metin mesajları gönderebilirsin, çok begendigin fotoğrafları onlarla paylaşabilirsin. En güzel olanı ise çok sevdiğin dostlarınla bir araya gelip tango üzerinde oyunlar oynayabilirsiniz.

Tango popüler bir uygulama olduğu gibi dünya üzerinde 130 milyonu aşan kullanıcı kitlesi vardır. Android destekli cihazınıza bir an evvel tango indirin ve bu popüler mesajlaşma programını sizde bir an önce keşfedin! Türkçe kullanım olduğu için hemen çözersiniz bu uygulamayı. ki zaten çözdüğünüz zaman daha keyif alacaksınız tango kullanmaktan.

Eger sizde android veya akıllı telefonunuz varsa tango’yu keşfetmeden geçmeyin. Çünkü cihazınıza tango yükledikten sonra ve kullanmaya başladığınız zaman memnun kalacağınızdan eminiz. tango uygulamasının özellikleri o kadar çok ki, adeta kullanıcıyı kendine çekiyor. Bu özelliklerden sizlere bahsedelim;

Tango özellikleri

* tango’nun kolay bir kullanımı vardır, asla zor değildir!
* 10-15 saniye içerisinde hemen tango’ya kaydolabilirsiniz ve kullanmaya başlarsınız.
* çevrenizdeki arkadaşlarınız tango kullanıyorsa onları tango uygulamasında anında bulabilirsiniz.
* tabletlerde ve mobil cihazlarda yada bilgisayarlarda kullanabilirsiniz tango’yu. Sadece telefonlara özel bir uygulama değildir.
* 4G veya 3G, Wi-Fi üzerinden bağlandığınız zaman yine mükemmel bir kalitede tango kullanırsınız.
* tango’da yapacağınız herşey ücretsiz! kamera açmak, görüntülü sesli konuşmak bunları tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
* daha bitmedi! ücretsiz mesajlaşma özelligi yaptıgınızda tango dahada hoşunuza gidecek.
* tango üzerinde aile fotoğraflarınızı, arkadaşlarınızla bir arada olduğunuz resimleri düzenleyebilir ve arkadaşlarınıza sürprizler yaparak onlarla fotoğraflarını paylaşabilirsin.
* birden çok resimin varsa ve sen bunları tek tek arkadaşlarına göstermek yerine bir galeri oluşturarak arkadaşlarına güzel bir slayt oluşturabilirsin.
* arkadaşların ile yada ailenden kişilerle tango’da eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.
* aramalarda olsun yada mesaj attığınızda o anki ruh halini gösterecek ikonlar, animasyonlar atabilirsin.
* her zaman arkadaşlarımızı facebook’dan bulacak değiliz ya! tango ilede arkadaş çevremizi bulabiliriz ve onları kişi listemize kolayca ekleyebiliriz.

Tango ekran görüntüsü

Tango Görüntü 1Tango Görüntü 2Tango Görüntü 3Tango Görüntü 4

Tango tanıtım video

Android için tango indirme bilgileri

Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe / İngilizce
Dosya Boyutu: 22 MB
İşletim Sistemi: Android veya Android Tablet
Geliştirici ve Yayımcı: TangoMe Inc
Gerekli: 2.1 üstünde çalışır.

Not: en iyi görüntüyü elde etmek için 4G , 3G veya WiFi olması gerekmektedir.

S10 , Note 9 , S9 , Note 8 , S7 , S7 Edge , A9 , A8 , Plus , M20 , C9 , Pro , Note 5 , A6 , Note 4 , J8 , J7 , C7 , S6 , A8 , C8 , J6 , A7 , J4 için tango uygulaması.

Tango İndir Tango indir Tango İndir

Tango İndir” üzerine 11 düşünce

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Tango İndir