Viber

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Android için iletişim ve mesaj gönderme uygulaması

internet bağlantısı aracılıgı ile herhangi bir kişiyle baglantı kurdurur. iletişimini en kolay yoldan yapabilecegin ücretsiz bir uygulamadır. telefonunda viber messenger kullanarak ailene ve arkadaşlarına anında mesaj atabilirsin. aynı whatsapp uygulaması gibidir ama viber tabi daha iyisi bize göre. viber’da bulunan havalı çıkartmalar ile sohbeti daha güzel bir halede dönüştürmek senin elinde.

Viber Ekran Görüntüsü

ayrıca viber ile yapabilecegin pek çok şey var. mesela sesli arama, canlı video, anlık mesajlaşma gibi şeyler yapılıyor. üstelik bunlar tamamen ücretsiz yapabilecegin şeylerdir. viber android ve ios için uygun fakat bizim şuan indirmesini sundugumuz android için  olan viber sürümüdür.

isteyenler mesela viber kullanıyorken yaptıgı sohbeti gizleyebilir. yani kimsenin sizin sohbetinizi görmesini istemiyorsanız o sohbeti saklayabilirsiniz. yani bunun gibi pek çok şey viber uygulamasın da şuan var. sizde güzel bir sohbete başlamak istiyorsanız ücretsiz viber’ı indirin telefonunuza ve mesaj göndermeye hemen başlayın.

android için viber indirme hakkında

Lisans: ücretsiz
İşletim Sistemi: android
Dosya Boyutu: Cihaza göre değişir

son sürüm viber için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Viber